Относно: нерегламентирано използване на моторни превозни средства,
УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА,
По инициатива на Държавна агенция „Безопасност на движението по пътищата“ е проведена работна среща е техни представители, представители на Министерството на образованието и науката (МОН) и Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“ (ИААА), на която бяха обсъдени зачестилите случаи на неправомерно използване на моторните превозни средства (училищни автобуси), предоставени от МОН на общини, училища и детски градини за организиране на превоз за собствена сметка на деца и ученици. В тази връзка Ви напомням следното...






















Прочетете повече...
















